Sąlygos ir taisyklės


MINIMALUS NUOMOS LAIKOTARPIS

Minimalus nuomos laikotarpis yra 1 para (24 val.). Nuomojantis automobilį arba mikroautobusą su vairuotoju, minimalus nuomos laikas yra ne mažiau kaip 2 valandos. Jei vėluojama automobilį grąžinti daugiau nei 1 val. – apmokestinama papildoma para.

KAINA

Lentelėse yra nurodytos automobilių nuomos kainos, nuomojant automobilį kelionėms tik Lietuvos teritorijoje. Kelionėms už Lietuvos ribų nuomos kaina gali didėti. Į nurodytas nuomos kainas kelionėms Lietuvos teritorijoje yra įskaičiuota: 300km/para, civilinis draudimas, 24/7 pagalba kelyje. Lengvųjų automobilių nuomos kainos nurodytos su PVM, krovininių – su PVM. Įmonė pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti nuomos kainas naujoms, nepatvirtintoms rezervacijoms. Viena diena nemokamai suteikiama nuomojantis virš 15 parų. Sumažinta kaina galioja nuo rugsėjo 15d. iki gegužės 15d.

ATSISKAITYMAS

Nustatytas nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobilį. Už automobilio nuomą galima atsiskaityti grynais pinigais ir banko pavedimu.

UŽSTATAS

Užstato suma (nuo 150 EUR iki 300 EUR) yra lygi Nuomininko atsakomybei autoavarijos, vagystės ar trečiujų asmenų veikos atvejais.

VAIRUOJANTIS ASMUO

Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne jaunesnis nei 18 metų asmuo, turintis galiojantį, tarptautinius reikalavimus atitinkantį vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip 1 metų vairavimo patirtį. Už papildomą mokestį automobilį galime išnuomoti su mūsų įmonės vairuotoju.

DOKUMENTAI

Nuomojant automobilį, klientas pateikia šiuos savo galiojančius dokumentus: pasą, tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą, kurių kopijos pridedamos prie nuomos sutarties originalo.

AUTOMOBILIO PRISTATYMAS / GRĄŽINIMAS

Paimant ar pristatant automobilį iš / į mūsų biuro Kaune jokių paėmimo / pristatymo mokesčių nėra. Už papildomą mokestį galime pristatyti ir paimti automobilius bet kuriame mieste Lietuvoje ir Baltijos šalyse bet kuriuo paros metu.

AUTOMOBILIO GRĄŽINIMAS ANKSČIAU LAIKO

Grąžinus automobilį anksčiau sutartyje numatyto laiko, sumokėtas nuomos mokestis nėra grąžinamas.

DEGALAI

Automobiliai išnuomojami ir grąžinami su pilnu kuro baku.

FORCE MAJEURE

Iškilus nenumatytoms aplinkybėms (rezervuotam automobiliui pakliuvus į autoįvykį, ar sugedus), įmonė pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją, prieš tai įspėjus klientą elektroniniu paštu arba telefonu.