Apie mus


apie mus

Apie mus: Veikiame jau ne vienerius metus, todėl džiaugiamės galėdami pristatyti naudingą, kokybišką paslaugą, kuri suteikiama ypač greitai. O viskas prasidėjo netikėtai – įsigijus keletą transporto priemonių vis dažnėjo ir dažnėjo prašymai kurią nors iš jų išnuomoti tam tikram laiko tarpui. Netrukome pastebėti, koks dažnam žmogui reikalingas yra automobilis bei suprasti, kad automobilių nuoma gali tapti  puikus sprendimas Jums. Būtent todėl įsigijome patalpas ir  kokybiškų automobilių, suteikiančių Jums galimybę pasiekti vieną ar kitą vietovę. Nors esame įsikūrę Kaune,  paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Mūsų veiklos filosofija: Visada žinojome, kad sėkmės sulaukia tie  verslai, kuriuose klientas yra svarbiausias. Būtent tokia yra mūsų filosofija – mums svarbus kiekvienas klientas: poreikiai bei pageidavimai.

Tikslas: Organizuoti bei vykdyti darbą taip, kad būtų pasiekta abipusė nauda.

Misija: Suteikti kokybišką autonuomos paslaugą per trumpą laiko tarpą.

Komanda: Kokios savybės yra reikalingos norint teikti šią paslaugą? Veržlumas ir inovatyvumas – tam, kad būtų parinkti  patys Jūsų dėmesio verčiausi automobiliai; atsakingumas bei gebėjimas išklausyti – tam, kad gebėtume Jums pasiūlyti tai, ko Jums iš tiesų reikia. Būtent tokia ir yra mūsų komanda – veržli, inovatyvi, atsakinga, bei gebanti Jus išklausyti – esame būtent tokie ir laukiame Jūsų jau dabar.

Vertybės

  • Teisingumas – tai vienas svarbiausių prioritetų, todėl esame visada pasiruošę ją surasti.
  • Saugumas – mums svarbu, kad kiekvienas, išsinuomavęs mūsų automobilį, turėtų saugią kelionę, todėl siūlome tik saugias transporto priemones.
  • Greitis – norite į kelionę išvykti jau dabar? Neversime Jūsų laukti.
  • Nuoširdumas – tam, kad kelionė būtų iš tiesų puiki, reikalingas ne tik teisingumas ar saugumas – net pačioms ilgiausioms kelionėms Jus įkvėps mūsų nuoširdus dėmesys bei aptarnavimas.

 

KOMANDA

Veržlumas ir inovatyvumas – tam, kad būtų parinkti patys jūsų dėmesio verčiausi automobiliai.

KĄ MES DAROME

Kad kelionė būtų iš tiesų puiki suteikiame kokybišką autonuomos paslaugą per trumpą laiko tarpą.

MŪSŲ VIZIJA

Sukurti tokią situaciją, kad žmonės nepatirtų jokių keblumų vien tik todėl, kad neturi nuosavos transporto priemonės.

RŪPINAMĖS KLIENTAIS

Visada žinojome, kad sėkmės sulaukia tie verslai, kuriuose klientas yra svarbiausias .Būtent tokia yra mūsų filosofija.